Obľúbené miesta

Beach Club Košice

outdoorový klub pre mladých, starších a pre rodiny s deťmi v centre Košíc v areáli mestskej krytej plavárne.

Golf na Aničke

Uprostred krásneho parku Anička v Košiciach sa nachádza multifunkčný detský areál s rovnomenným názvom Anička, v ktorom sa zaručene zabavia všetky deti.

Tarzania na Alpinke

TARZANIA je lanový park postavený z rôznych lanových prekážok, ktoré sú zavesené vo výške a to buď na stromoch alebo na umelo postavených stĺpoch. TARZANIU môžete vyskúšať v lete aj v zime. TARZANIA je určená všetkým tým, ktorý si chcú užiť patričnú dávku adrenalínu, miernu dávku fyzickej námahy a hlavne perfektný zážitok. V súčastnosti prevádzkujeme jedenásť parkov.

Veselá Záhrada


Areál ponúka športové vyžitie na multifunkčnom ihrisku, zahrať si môžete volejbal, nohejbal, futbal, 3x bedminton…. Čerstvý vzduch, výhľad na les, tíško…tichúčko…..chill… hlavne počas letnej sezóny cez týždeň.

T-Systems – zábavný areál

T – Systems Športovo – zábavný areál na Alejovej 2 v Košiciach ponúka verejnosti možnosť navštíviť dopravné ihrisko – jedinečný detský raj.

ZOO Košice

Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam.